English Česky
 
 
Menu  
O firmě
Dotační projekty
Nákupní podmínky
Kde nás najdete
   
ITS BENDA s.r.o.  
Křižíkova 1377
738 01 Frýdek-Místek
Czech republic
Tel.: (+420) 723 505 368,
(+420) 724 127 497,
(+420) 602 553 464
E-mail: info@itsbenda.cz
 

O firmě ITS BENDA s.r.o. :

    Společnost byla založena v roce 1992. Hlavní činností firmy je poskytování inženýrských služeb v hutnictví a strojírenství, zejména v oblasti projektování výrobních zařízení, zpracování konstrukční a technické dokumentace. Další významnou oblastí činností je výroba zařízení, zajišťování komplexních dodávek zařízení, provádění rekonstrukcí stávajících zařízení, zpracovávání studií a návrhů.

    Služby zákazníkům jsou poskytovány odborně znalými a zkušenými pracovníky, jejichž praktické dovednosti jsou nabyté především dlouholetou praxí v oboru. Společnost je oprávněná k projektování technologických zařízení staveb, prostřednictvím pracovníků, způsobilých k této činnosti na základě osvědčení o autorizaci v uvedeném oboru.

    Při každodenní činnosti je využíváno progresívních postupů, zejména v oblasti vedení projektů a sledování kvality výroby. Neméně významnou součástí realizace řešených obchodních případů je důraz na způsob instalace zařízení u zákazníka a poskytování dalších nadstandardních servisních a technicko-poradenských služeb. Při zajišťování speciálních, vysoce odborných částí dodávek, je využívána spolupráce se společnostmi, jejichž odborná a kvalitativní úroveň je ověřená mnohaletými obchodními vztahy.

Ing. Vladimír Benda
ředitel

 
 

©2024 ITS BENDA s.r.o.